Kurs na piękno – skupienie dla kobiet

W dniach 24-26. 09 2021 r w naszym domu w Konstantynowie Łódzkim odbyło się skupienie dla kobiet zamężnych pt. ?Powstań przyjaciółko ma, piękna ma i pójdź, czyli Kurs na piękno?. W skupieniu uczestniczyły cztery wspaniałe kobiety, żony i matki.

Przewodnikami duchowymi w tych dniach były siostry i ks. Bogumił Kucyk. Pierwsza część skupienia miała charakter duchowy. Wspólnie pochylaliśmy się nad tematem powołania kobiety, jej fenomenu. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie w czym tkwi duchowe piękno kobiety, czym obdarzył nas Bóg już u początków istnienia, jak niesamowitą misję włożył Stwórca w serce kobiety ? bycia dla Adama ?ezer-kenegdo?, odpowiednią pomocą, wsparciem, ratunkiem. Zastanawialiśmy się też nad problemem zranień w naszym życiu, które nie pozwalają nam odkrywać w sobie tego piękna.

Druga część miała charakter warsztatowy. W odkrywaniu piękna zewnętrznego pomogła nam pani Marta, która przygotowało dla zaproszonych kobiet pokaz makijażu oraz doradziło jak dobrze do swojej sylwetki dobrać odpowiedni strój i zrobić ciekawa, modna stylizację.

W każdej kobiecie jest piękno do odkrycia!

Podziel się: